21.8 C
Скопје
1. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » рок на траење
CentarМозаик

Едноставни трикови: Тестирајте го рокот на траење на сода бикарбоната и прашокот за пециво

M T
Рокот на траење кога шишињата се затворени е 6 месеци, но што кога ќе ги отворите? Сода бикарбоната и прашокот за пециво се некои од...