17.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » нега
ТЕМАМОЗАИКИЗБОР

Експерти за нега на кожата: Купувањето на овие осум производи е само фрлање пари

M T
Ние повеќе од било кога знаеме колку е важно да не трошиме премногу, па затоа е паметно да размислиме дали купуваме производи што нема да...
МАКЕДОНИЈА

Нега Центарот во Демир Хисар ќе обезбеди помош за 21 лице над 65 години, најави Шахпаска

M T
Старите лица од Демир Хисар кои имаат потреба од помош отсега ќе имаат помирни денови во својата трета доба. Токму за ваков исход се залагавме...