16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » најдобра понуда
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

СДСМ: СДСМ ќе ја даде најдобрата понуда за граѓаните на Куманово на овие локални избори

M T
Соопштение на СДСМ: СДСМ ќе ја даде најдобрата понуда за граѓаните на Куманово на овие локални избори, а името на кандидатот и советничката листа ќе...
МАКЕДОНИЈАИЗБОРТОП ВЕСТИ

СДСМ: СДСМ ја има најдобрата понуда за секоја општина, во понудата на ВМРО-ДПМНЕ не верува ниту Мицкоски

M T
Соопштение на СДСМ: СДСМ утврди 51 кандидат за градоначалници за претстојните локални избори. Сите кандидати се докажани, угледни, професионални личности кои се мотивирани и подготвени...
МАКЕДОНИЈАИЗБОРТОП ВЕСТИ

Костадин Костадинов: СДСМ ја има најдобрата понуда за секоја општина, во понудата на ВМРО-ДПМНЕ не верува ниту Мицкоски

M T
Прес-конференција на Костадин Костадинов, портпарол на СДСМ и пратеник: СДСМ утврди 51 кандидат за градоначалници за претстојните локални избори. Станува збор за докажани, угледни, професионални...
МАКЕДОНИЈАИЗБОРТОП ВЕСТИ

СДСМ: Досега утврдени кандидатите за 51 општина, со најдобрата понуда, СДСМ е убедлив фаворит на локалните избори

M T
Соопштение на СДСМ: По спроведувањето на потребните анализи консултации и испитување на јавното мислење, Извршниот одбор на СДСМ утврди уште 16 кандидати за градоначалници за...