26.8 C
Скопје
16. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » магдалена несторовска
Centar Македонија Во тренд...

Магдалена Несторовска избрана за државен секретар во МВР

CENTAR MKD
На предлог на министерот за внатрешни работи, на денешната седница Владата ја именуваше м-р Магдалена Несторовска за државен секретар во Министерството за внатрешни работи, информира...