29.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » државен секретар во мвр
Centar Македонија Во тренд...

Магдалена Несторовска избрана за државен секретар во МВР

CENTAR MKD
На предлог на министерот за внатрешни работи, на денешната седница Владата ја именуваше м-р Магдалена Несторовска за државен секретар во Министерството за внатрешни работи, информира...