10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » келнер
МОЗАИК

Седум ресторански навики кои многумина ги имаат, а всушност се многу непристојни

M T
Сите сакаме да бидеме љубезни, особено кога станува збор за одење во ресторан и однесување за време на вечерата. Но, понекогаш она што многумина мислат...