13.8 C
Скопје
18. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Кејт Крач

Tag : Кејт Крач

Centar Македонија Технологија

Премиерот Заев и потсекретарот на САД, Крач ќе потпишат меморандум за разбирање за безбедност на 5G технологии

CENTAR MKD
Премиерот Заев и потсекретарот на САД, Крач, денеска во 17:00 часот ќе потпишат меморандум за разбирање за безбедност на 5G технологии Претседателот на Владата на...