Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » јуни

Tag : јуни

Centar Бизнис

Добра вест: Од утре пензионите ќе ја добијат јунската пензија

CENTAR MKD
Од Министерството за труд и социјална политика (МТСП) информираат дека од утре, 26 јуни, почнува исплатата на јунските пензии. „Со цел да овозможиме поголема заштита...