11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дигитален конгрес
CentarМакедонијаВо тренд...

Николовски: Победата на СДСМ на изборите се должи на многу труд, работа, себе-жртвување, на демократски, партиски ангажман

CENTAR MKD
Зад нас е многу значајна победа на парламентарните избори, формирање мнозинство и раководни структури во институциите за повторно, со нов мандат од граѓаните да им...
CentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Заев на 25. Конгрес: Победите на СДСМ се победи на граѓаните, победи за подобар живот за сите, продолжуваме уште повеќе и уште подобро

CENTAR MKD
На 15 јули граѓаните испратија јасна порака, дека државата мора да продолжи на вистинскиот пат, а на тој пат е најсигурно со СДСМ, победите на...
МакедонијаВо тренд...

(ВИДЕО) Николовски: На 25 октомври прв дигитален Конгрес на СДСМ

CENTAR MKD
Со задоволство највувам дека на 25 ти октомври, в недела, ќе се одржи дигитален конгрес на СДСМ. За прв пат во нашата земја, тоа ќе...