Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Жена најдена почината под железничката станица во Скопје

На автобуска постојка во Скопје вчера била забележана почината жена.

Според информациите од полицијата, телото на жената било најдено на постојката на булеварот К.Ј.Питу под Железничката станица.

Засега нема информации за нејзиниот идентитет и причините за смртта.

Случајот бил пријавен од Итната медицинска помош, по што на местото на настанот стигнала полициска екипа.