13.8 C
Скопје
31. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ТЕМАМАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Жена најдена почината под железничката станица во Скопје

На автобуска постојка во Скопје вчера била забележана почината жена.

Според информациите од полицијата, телото на жената било најдено на постојката на булеварот К.Ј.Питу под Железничката станица.

Засега нема информации за нејзиниот идентитет и причините за смртта.

Случајот бил пријавен од Итната медицинска помош, по што на местото на настанот стигнала полициска екипа.