6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ЛОКАЛНО

Без вода дел од улиците Димо Хаџидимов и Михаил и Ефтихиј

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат дека денеска, поради премостување од стара на нова мрежа на улицата Димо Хаџидимов и улицата Михаил и Ефтихиј, со прекинато водоснабдување ќе бидат дел од корисниците на улиците Димо Хаџидимов и Михаил и Ефтихиј.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 9 часот до завршување на дефектот (општина Кисела Вода).

Спонзорирано: