Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
MeteoCentarCentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Синоптичарите излегоа со прогноза: Какво ќе биде времето?

Наутро на места со појава на магла и ниска облачност. Во текот на денот променливо облачно со слаб до умерен ветер од јужен правец.

Во Скопје променливо облачно со слаб југоисточен ветер.