29.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија Во тренд...

(Видео) СДСМ објави видео од деношното одбележување во Крушево, Илинден е нашата сила

(Видео) СДСМ објави видео од деношното одбележување во Крушево, Илинден е нашата сила.