14.8 C
Скопје
1. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Сосед се самозадоволувал пред мајка и ќерка до прозорот од куќата

На 22.07.2022 во 02.30 часот во СВР Скопје, 41 – годишна скопјанка пријавила дека, додека биле со нејзината малолетна ќерка во домот, го забележале соседот како се самозадоволува до нивниот прозор.

Се работи на расчистување на случајот.