33.8 C
Скопје
28. јуни 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+ Centar Македонија Во тренд...

Пуштен во сообраќај патот Росоман – Прилеп кој беше блокиран поради одрон

Од 15:00 часот регионалниот пат Росоман- Прилеп, кај м.в.„Трите ленти“ е отворен за сообраќај, информира АМСМ.