Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarShowbiz

Почина познат Тиктокер: Објавил мистериозна порака пред да почине

Американската ѕвезда на ТикТок Купер Нориега почина на 19-годишна возраст. Причината за смртта се уште не е откриена, а повеќе ќе се знае по обдукцијата, пишуваат странските медиуми.

Случаен минувач повикал брза помош откако ѕвездата на TikTok била пронајдена во несвест на паркинг во трговски центар во близина на Лос Анџелес.

Набргу потоа на местото пристигнала брза помош, но не успеале да го оживеат.

„Кој друг мислеше дека младите ќе умрат?“, ги прашал следбениците непосредно пред неговата смрт.

@coopernoriega

or dis j me

♬ original sound – 🙂

Можеби ќе ве интересира…

  • Biznispro.com
  • Вести +
  • Жена
ПАДНА ОДЛУКА: Ново значително поевтинување на бензинот и дизелот, ова се новите цени

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,48 % во… Прочитај повеќе

Ковачевски: Мицкоски секое утро прво проверува на телефонот што кажал Апасиев

Претседателот на СДСМ, Димитар Ковачевски смета дека е изводливо до 2030 година земјата да стане полноправна членка на ЕУ. Тој од трибината „Силно и одлучно кон иднината“ од Велес кажа… Прочитај повеќе

Еве што се случува во телото на жената за време на ПМС: Хормоните се главни виновници за се

Најголема улога во женското репродуктивно здравје имаат хормоните кои регулираат голем број процеси во организмот. Така, под влијание на хормоните може да се забележат одредени појави во телото на жената… Прочитај повеќе