Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+ Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

(ВИДЕО, ФОТО) Снег вее во Македонија – Еве каква е состојбата на Буково

Снег вее на повисоките места во Македонија, еве каква е состојбата на Буково.