Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Локално Во тренд...

(Видео) За уцени и закани врз вработени во локалната самоуправа од страна на администрацијата на Максим Димитриевски, обвинија од СДСМ Куманово

За уцени и закани врз вработени во локалната самоуправа од страна на администрацијата на Максим Димитриевски, обвини пратеникот Мартин Костовски попладнево од Куманово.

Видеото погледнете го во продолжение: