8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Мозаик Во тренд... Хороскоп

Дали сте меѓу нив: Овие хороскопски знаци ќе најдат љубов во текот на летото

Еве што кажуваат ѕвездите за ова лето:

Овен

Ѕвездите се на ваша страна и ќе го добиете она по што ви копнее срцето. Тоа нема да биде љубов на прв поглед, но некој може да ве заведе во текот на месец јули и или кон крајот на август. Препуштете се, бидејќи вистинската љубов конечно пристигна.

Вага

Ова лето ќе биде многу страствено за вас, а една случајна средба во јули или почетокот на август може да го промени вашиот живот. Веројатно ќе го направите првиот чекор, а работите ќе излезат од контрола многу брзо и ќе се најдете во вртлог на длабока на страст. Совет – не плашете се да започнете сериозна врска.

Јарец

Постои голема веројатност дека Јарците ќе се сретнат со некој многу посебен на крајот на август. Отворете ги очите, за да не ја промашите љубовта во вашиот живот. Бидејќи, една средба ќе донесе големи промени во вашиот живот и навистина ќе уживате во неа.

Можеби ќе ве интересира

Астролозите предупредуваат: 3 хороскопски знаци ќе бидат „на удар“ до крајот на годината

M T

Стареењето не им паѓа тешко: Еве кои хороскопски знаци стануваат се поубави со текот на годините

M T

ОВИЕ 4 ЗНАЦИ НА ЗОДИЈАКОТ ЛУДО ЌЕ СЕ ЗАЉУБАТ ДО КРАЈОТ НА ГОДИНАТА – Дали сте меѓу нив?

M T