Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ФОТО: Причина за славење во домот на Сашко Коцев – честитки пристигнуваа од сите страни

Актерот Сашко Коцев пред неколку години јавно, на „Златна бубамара“ ја запроси својата сегашна сопруга Смињана, а во 2017 година станаа родители на нивната ќерка Јоана.

Деновиве тие имаа убава причина за славење, а тоа се 7 години брак.

По тој повод актерот објави фотографија на Фејсбук од нивната свадба, а во опис само го напиша бројот 7.

Честитки и убави желби се нижеа во коментарите под фотографијата.

https://www.facebook.com/sasko.kocev.10/posts/10156899286622029

Loading…