19.8 C
Скопје
24. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » ждригавица
CentarЗдравје

Препознајте ги симптомите: Ждригавица потенцијална причина за рак

M T
Болката предизвикана од ждригавица може да биде толку непријатна што го нарушува секојдневниот живот. Посериозно, истражувањата покажуваат дека може да го зголеми ризикот од фатална...