6.8 C
Скопје
9. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : волан

Centar АвтоЦентар Мозаик Во тренд...

Како го држите воланот во автомобилот? – Откријте дали сте логичар, паничар, авантурист …

M T
Начинот на кој го држите воланот во автомобилот може да каже многу за вашата личност. Токму затоа што таа акција е несвесна, може да открие...