Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » утро
MeteoCentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Свежо утро, а преку денот потопло со слаб северен ветер

M T
Денеска ќе имаме свежо утро, а преку денот ќе биде сончево и малку потопло со слаб претежно северен ветер, информира УХМР. Минималната температура ќе биде...
CentarМозаик

Еве како да станувате секое утро без напор и одморени

M T
Една од најтешките работи што треба да ги направи еден човек во зимските сонливи месеци е да стане од кревет. Сепак, со неколку трикови можете...