25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » успеси
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

СДСМ: Мицкоски е против успесите на државата, тој знае само да блокира процеси кои се во интерес на државата

M T
Соопштение на СДСМ – реакција на изнесени ставови на Христијан Мицкоски: Христијан Мицкоски останува против сите успеси на државата, останува заглавен во режимската матрица која...