29.8 C
Скопје
5. август 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : улици

Македонија ТОП ВЕСТИ

Георгиевски: За две и пол години во Охрид изградивме улици кои не беа допрени со децении

M T
Пред две ипол години кога дојдов на позицијата градоначалник затекнав долг од една милјарда и 600 денари и успеав да го намалам на 295 милиони...
Македонија

Поради протест, утре ќе бидат затворени неколку улици во Скопје

M T
Министерството за внатрешни работи известува дека на подрачјето на Скопје утре, 23 јули, во временскиот период од 18.45 часот до 20.30 часот, поради протестен марш,...