9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » тикови

Tag : тикови

Centar Мозаик Здравје Технологија

Лекарите вознемирени: Младите почнаа да развиваат „чудни тикови“ поради социјалните медиуми

M T
Загрижувачки нов тренд се шири преку TikTok, што предизвика голема загриженост кај лекарите за менталното здравје на децата. Се поголем број корисници на TikTok ,...