29.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » теретана
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Имало разлика, Заев санкциониран за сообраќаен прекршок, Мицкоски го активираше пола МВР да го спасат од казна за прекршување на мерките за заштита од КОВИД 19

CENTAR MKD
Јавноста деновиве е изненадена од тоа што премиерот Зоран Заев како и членовите на Владата Љупчо Николовски и Венко Филипче се санкционирани поради сообраќаен прекршок...