Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : стојчевска

Македонија

Бисера Костадиновска Стојчевска: ВМРО-ДПМНЕ го кочи ребалансот на Буџетот, се противи на повеќе пари за здравство, образование и социјална заштита

M T
Прес-конференција, Бисера Костадиновска Стојчевска, пратеничка на СДСМ: Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ остануваат на спротивната страна од интересите на граѓаните и државата. Тимчо Муцунски од ВМРО-ДПМНЕ упорно...