26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » слави
CentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Заев: Во деновите на семејните празници да останеме дома, да не се групираме

CENTAR MKD
Фејсбук статус на премиерот Зоран Заев: Пред нас се зимските празници, традиционално придружени со семејни собири. Но, за жал, ние сме во најинтензивниот бран на...