11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » разладување
CentarМозаикТОП ВЕСТИ

Крошните живот значат: Дури и едно дрво помага да се разладат градските улици

M T
Сенка – најубавото место за разладување во текот на жешките, летни денови. Под дрвјата, температурите можат значително да паднат, како заради сенката од крошните, така...