21.8 C
Скопје
27. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » промашени проекти
МАКЕДОНИЈАИЗБОР

СДСМ: Мицкоски промашените проекти од владеењето на ВМРО-ДПМНЕ да не ги припишува на Владата предводена од СДСМ

M T
Соопштение на СДСМ – реакција на изнесени ставови на Христијан Мицкоски од ВМРО-ДПМНЕ: Христијан Мицкоски најдобро е да не драматизира и промашени проекти од нивното...