26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » прокредит
Македонија

ПроКредит Банка со голема акција за пошумување на голини во реонот на Свети Николе

M T
ПроКредит Банка како општествено одговорна компанија продолжува со организација и реализација на зелени активности, како дел од иницијативата #СеГрижамДелувамМенувам. На 11ти ноември организиравме трета голема...