17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » признанија
ТОП ВЕСТИ

Заев додели 8500 признанија на здравствените работници

M T
Интегрално обраќање на ПВРСМ Зоран Заев на настан по повод врачувањето на признанијата за здравствените работници: Почитуван министер за здравство др. Венко Филипче, Почитувани директори...
МакедонијаБизнис

Министерката Шахпаска ги додели признанијата за најдобро рангирани компании во нашата држава согласно Националната награда на компанија со најдобра пракса за безбедност и здравје при работа 2021 година

M T
Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска ги додели плакетите на трите најдобро рангирани компании во нашата држава согласно Националната награда на компанија...