31.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » повикани навивачи
Centar Македонија Во тренд...

Во полициска станица повикани 16 лица – МВР превзеде мерки по инцидентите со навивачите

CENTAR MKD
Секторот за внатрешни работи Скопје во изминатите денови интензивно работеше на расчистување на двата настани во кои беа инволвирани навивачки групи и други граѓани во...