17.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » парови
ТЕМАМОЗАИК

Не сте единствените ако ви се случува ова: Откриено е за што најчесто се караат паровите

M T
Новото истражување покажа дека парите се коренот на повеќето несогласувања во љубовните врски. Истражувањето било спроведено меѓу 2.000 луѓе во Велика Британија, а 62% од...