24.2 C
Скопје
22. јули 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » неверство
МОЗАИКЉУБОВ И СЕКС

ПОЛОШО ОД НЕВЕРСТВО, а Македонките тоа го прават МАСОВНО: Ова е главната работа што може да ги уништи бракот и врската

M T
Секој стабилен брак се заснова на љубов, доверба и безусловна поддршка. Физичкото или емоционалното неверство е лесно да се препознае, но измамата со пари е...