Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : напред

Македонија ТОП ВЕСТИ

СДСМ: Време е да се обединиме, државата може да оди напред само ако и Град Скопје и општините туркаат напред

M T
Соопштение на СДСМ: Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев можат да обезбедат напредок на патот кон ЕУ само ако државата има такви политики...