19.8 C
Скопје
24. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » модел
МакедонијаВо тренд...

Царовска во Чаир: Моделот за настава со физичко присуство ќе го одржиме со висока лична и колективна одговорност

M T
Верувам дека моделот за настава кој ќе го применуваме од утре, со физичко присуство за сите ученици со точно утврдени ситуации и случаи кои можат...