Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » метецентар

Tag : метецентар

MeteoCentar Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Студени утра, температури до -12: Детална прогноза на Meteocentar за следните 4 дена

CENTAR MKD
Во утринските часови ќе биде ведро и студено, насекаде со негативни утрински температури. Преку денот сончево со мала до умерена облачност и со постепен пораст...