24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » луто
CentarЗдравјеВо тренд...

ЕВЕ ШТО СЕ СЛУЧУВА ВО НАШЕТО ТЕЛО КОГА ЈАДЕМЕ ЛУТО: Лекарите предупредуваат – НЕ претерувајте со луто, а и откриваат колку навистина е здраво

M T
Лутото можеби е најдобриот сојузник на вашиот организам, но треба да се внимава! Лутата храна ќе ви помогне да изгубите тежина и да ја одржите...