9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » куќи

Tag : куќи

Свет Во тренд...

Повеќе куќи целосно изгореа во голем пожар во Сараево

M T
Пожар во Сараево денеска уништи неколку куќи, пренесува порталот „Кликс“. Пожарот почнал да се шири рано утрово, оставајќи без покрив над главата околу 20 луѓе....