11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Игор Дурловски
CentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Анализа: Двајца носители на пратенички листи го напуштија Мицкоски, се ниша ли врвот на ВМРО-ДПМНЕ?

CENTAR MKD
Синоќа Игор Дурловски објави дека се повлекува од пратеничката фунцкија, поради како што тој вели „Пратеничка фотелја боде кога политичката прагма станува поважна од моралот“...
CentarМакедонијаВо тренд...

Игор Дурловски го напушта парламентот: Пратеничката фотеља боде кога политичката прагма станува поважна од моралот

CENTAR MKD
Фејсбук статус на Игор Дурловски Националните интереси, правда за неправедно прогонетите и нормална држава за нашите деца беа/се мои приоритети. Пратеничката фотеља боде кога политичката...