Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » хотели

Tag : хотели

Uncategorized

Летувалиште во Мексико нуди бесплатни хотели, оброци и влез во забавни паркови

CENTAR MKD
Летувалиштето Канкун во Мексико нуди бесплатни хотели и храна за да ги охрабри туристите да доаѓаат на одмор оваа сезона, пренесува Сонцето. Покрај бесплатното сместување...