11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » гевгелиско
Македонија

Претрес во гевгелиско, пронајдена дрога, приведен дилер

M T
Денеска (29.10.2021) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција – Сектор за недозволена трговија со дрога, оружје и опасни материи го лишија од слобода Б.А.(21)...