25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » гасифициран објект
МАКЕДОНИЈАБИЗНИСТОП ВЕСТИ

Филипче-Најт: Со донација од САД, ЗД Пробиштип е прв гасифициран објект во регионот

M T
Импресивната соработка, помошта којашто во континуитет ја добиваме од нашиот најголем и најважен стратешки патнер САД во реализација на големи и за нас многу битни...