19.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » фолија
CentarМозаикКујната од CentarВо тренд...

Внимавајте во што ги чувате остатоците од храната, никогаш не ја завиткувајте вака

M T
Остатокот од храната, после јадење, треба да се завитка во нешто, да се складира, но алуминиумската фолија која често се користи не е најдобриот избор....