Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » државна помош за компании

Tag : државна помош за компании

Centar Бизнис Во тренд...

Државата им помага на погодените компании – За секој вработен плата од 14.500 до 21.776 денари, Лукаревска детално ги објави условите

CENTAR MKD
Директорката на Управата за јавни приходи Сања Лукаревска заедно со Министерот за финансии Фатмир Бесими денес одржаа заедничка прес конференција посветена на Законот за финансиска...