Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : Арјанит Хоџа

Македонија Во тренд...

Николовски- Хоџа: Граѓаните ги препознаваат политиките што водат напред, затоа коалицијата СДСМ-БЕСА победува на 12 април

CENTAR MKD
Интегрални обраќања на генералните секретари на СДСМ и Движењето БЕСА на заедничката изјава за медиуми Љупчо Николовски: Повод за денешната работна средба е операционализација на...