12.8 C
Скопје
16. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Малолетник претепан од тројца среде Скопје – Полицијата презема мерки

На 25.03.2024 во 16.00 часот во СВР Скопје, М.К.(40) од Скопје пријавила дека околу 12.45 часот на подрачјето на Центар во Скопје, нејзиниот малолeтен син бил физички нападнат од три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Спонзорирано: