Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Полицијата трага: Исчезна 17 годишно дете

Синоќа во 20.00 часот во ПС Штип, К.М.Е.(40) од Штип пријавила дека од дома се оддалечил нејзиниот син А.М.(17), соопшти македонската полиција.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.